השכרת מחשבים ניידים לכל מטרה

רנטל מדיה מציעה דגמים עסקיים שונים ללקוחותיה. הדגמים בהם בחרנו הם חזקים וקומפקטיים מאוד, מה שמאפשר ניצול מרחב עבודה מירבי עם יעילות מקסימלית.

כל דגמי המחשבים הניידים שברשותנו מתאימים לעבודה משרדית ומגיעים עם ביצועי עבודה טובים. המחשבים הניידים שלנו הם יחסית קומפקטיים ומתאימים גם לאנשים המתכוונים להסתובב הרבה, כך שאם אתם מתכננים נסיעה עם המחשב, לא אמורה להיות כל בעיה.

המחשבים הניידים המיועדים לגיימינג מגיעים עם מסך גדול יותר (17 אינץ') הם קצת כבדים יותר, אך הם מסוגלים להריץ משחקים כבדים ותכני VR בצורה חלקה, כך שאם אתם זקוקים למחשבים עבור היישומים הללו, מחשבי הגיימינג שלנו יתאימו לכם כמו כפפה ליד.

המחשבים השולחניים המוצעים להשכרה הינם מחשבי מיני PC ומחשבי All-in-on אלו וגם אלו מתאפיינים בקומפקטיות ונוחות שימוש מאוד גבוהות. מחשבים אלו תופסים בין שליש לחצי מגודל מחשב נייח סטנדרטי, דבר אשר מאפשר לכם לנצל את סביבת העבודה בצורה מיטבית בלי להתפשר על הביצועים.

למה כדאי לכם לשכור ציוד מרנטל מדיה?

ברנטל מדיה, על מנת לספק לכם את המחשבים האיכותיים ביותר אנו מקפידים להתעדכן בטכנולוגיות העדכניות ביותר, ולהעמיד לרשותכם ציוד ברמה המקבילה לרכישת ציוד חדש. כמו כן, אנו לא חוסכים במאמצים בתחזוקת המחשבים שלנו, ובכלל זה עדכון התוכנות ומערכות ההפעלה, לצד ניקוי יסודי של כלל המחשבים גם חיצונית וגם בכל הנוגע לסדר ואופטימיזציה של מערכת הקבצים והכונן הקשיח. כמו כן, לצד מחשבים ניידים תוכלו לשכור מאיתנו ציוד היקפי משלים שיענה על כל הצרכים הדיגיטליים שלכם.

ברנטל מדיה, אנו מספקים שירותי השכרה, ליסיניג ומכירה בסטנדרט הגבוה ביותר בתחום המחשוב. אצלנו כל תהליך השכרה מתחיל בתכנון קפדני והתאמת הציוד באופן אישי ומיטבי לכל לקוח. אנו עומדים לרשותכם ונשמח ללוות אתכם משלב הרעיון ועד ליישום בשטח.

בתור חברת בוטיק דינאמית ומנוסה בתחומה, אנו מציעים לכם פתרונות מחשוב בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם. ברשותנו ציוד טכנולוגי רב ומגוון העומד לרשות לקוחותינו. בין היתר תמצאו אצלנו מגוון מחשבים ניידים ונייחים, מסכי LED במגוון רזולוציות וגדלים, מקרנים מקצועיים, פתרונות אינטרנט סלולרי, מסכי הקרנה וקירות וידאו, משקפי מציאות מדומה VR, טונרים ומדפסות, רמקולים וציוד הגברה, מחשבי טאצ' וטאבלטים בגדלים ואפילו סמארטפונים להשכרה – וזו רשימה חלקית של הציוד שתוכלו לשכור לשימושכם.

ברשותנו מלאי גדול של ציוד איכותי זמין להשכרה. בין אם אתם זקוקים למחשב נייד או נייח להשכרה, נוודא כי אתם מקבלים מאיתנו מענה איכותי לצרכים שלכם, בין אם אתם לקוח עסקי או פרטי, וללא קשר לגודל הפרויקט שעל הפרק.

כאמור, אנו מספקים פתרונות הקרנת וידאו בכל הגדלים והרזולוציות, השכרת מסכים מסוגים וגדלים שונים, מערכות מציאות מדומה, השכרת מסכי LED, טאבלטים, ועוד. נשמח לספק לכם את הציוד הדיגיטלי הנחוץ לכם בזמן הרצוי, בכמויות הדרושות ולכתובת לבחירתכם.

שירות ההשכרה ניתן לכם תוך מתן ייעוץ, תמיכה וליווי על פי הצורך – אנו מוכנים לעבד הזמנות בכל גודל או כמות ונשמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה או הצעת מחיר.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: 074-7029998
Fax: 074-7029017
תל-אביב
רחוב אמץ 13
WhatsApp chat