השכרת מחשבים 

פתרונות מחשוב מתקדמים להשכרה לפרויקטים, אירועים וליסיניג לעסקים

היום כבר אי אפשר למצוא אירוע או פרויקט שלא דורשים כוח מיחשוב כזה או אחר. בשנים האחרונות, עם קפיצות הטכנולוגיה, עולה גם הרף הציפייה, הסטנדרטים והדרישות של הפרויקטים. כל אירוע הוא ייחודי, עם דרישות משלו. אנחנו ברנטל מדיה מתמחים בהתאמה של ציוד מחשוב שיענה לצרכים המדוייקים שלכם.

ברשותנו מגוון עצום של מחשבים ניידים, מחשבים נייחים, מחשבי AIO משוכללים בטאצ’, מחשבי גיימרים מפלצתיים וכל הציוד הנלווה המשלים להפקה של אירוע בלתי נשכח. המחשבים שלנו הם מהחדישים שיש בשוק ההשכרות ואנחנו דואגים תמיד שכך זה גם יישאר. משודרגים בכרטיסי זיכרון SSD מהירים ומעבדים מהדור האחרון, אנו יכולים להציע לכם חוויות שימוש שטרם הכרתם.אנחנו כאן גם לתרום מהידע והניסיון שלנו ולהתאים לכל פרוייקט את הציוד הנדרש אליו בהפקדה יתרה עד לפרטים הקטנים ובהתחשבות בכל תחומי הלוגיסטיקה הכרוכה בו.

מחשבים ניידים – לפטופים
מחשבים נייחים

ציוד היקפי:
את כל הציוד ההיקפי, החל מעכברים, דרך מקלדות, מצלמות רשת, מסכי מחשב ועד כל דבר שתצטרכו לשדרוג המחשוב באירוע! תוכלו למצוא הכל אצלנו!

השכרה:

כל המחשבים להשכרה מגיעים עם מערכת הפעלה מובנית בעברית או אנגלית. ניתן לבקש תוכנות נוספות ללא תוספת תשלום.
–  השכרת מחשב כוללת גם תיק נשיאה למחשב או עכבר חיצוני , ללא תוספת תשלום.

בנוסף תוכלו למצוא עוד ציוד היקפי להשכרה כגון מדפסות, מודם סלולרי, רשתות ועוד.
דילים אטרקטיבים וייחודיים לחברות ואירגונים בהשכרת כמות גדולה של מחשבים.
המחירים שאנו מציעים יאפשרו לכם לשמור על גמישות ארגונית ותקציבית והכרה מלאה בהוצאה לצרכי מס (להבדיל מרכישה). לפרטים נוספים ולהצעת מחיר שאלו את נציג המכירות.

והכי חשוב,

אצלנו הכמות לא באה על חשבון האיכות! נספק לכם מחשבים איכותיים, אמינים ומוכנים לעבודה