ה-VR כבר כאן והוא כאן בשביל להשאר!

תחום ה-VR נכנס לחיינו לפני כמה שנים ומאז הספיק לעשות לא פחות ממהפכה בעולם הגיימינג ובדרך בה ניתן להציג ולהרגיש תכנים. קיימות היום בשוק הרבה אפשרויות להצגת תכנים בVR ואצלנו תוכלו למצוא את כולם.

עולם ה-VR חדש יחסית בשוק ונמצא בפיתוח תמידי ומאסיבי בשנים האחרונות, משקפות חדשות כל הזמן יוצאות לשוק והתכנים רק הולכים ומשתפרים וגם תחום ה-AR קרב ובא. אנו עובדים עם בוני התוכן הטובים ביותר בארץ ומשתדלים תמיד להיות עם אצבע על הדופק לציודי VR חדשים שיוצאים לשוק.

לכל משקפת יתרון וחסרון על פני האחרת ולא בהכרח שמשקפת משוכללת ויקרה תציג סרטון או משחק באיכות טובה יותר ממשקפת פשוטה וזולה. השירות שלנו כולל מתן ייעוץ והתאמה פרטנית של מערכות VR בהתאם לאופי האירוע והתוכן שצריך להציג.

יש היום כבר כמה וכמה פתרונות איכותיים ויציביים להצגת תכנים בטכנולוגיית המציאות מדומה וגם משקפות שמריצות משחקים ברמות גרפיות מאד גבוהות. אלו האחרונות, המקצועיות יותר דוגמת הHTC VIVE, נתמכות במחשבי גיימיניג חזקים ויקרים בעלי כרטיסי מסך מתקדמים. אצלנו תוכלו למצוא פתרון כולל לכל מטרה ולכל אירוע. משקפות OCULUS RIFT ומשקפות HTC VIVE ו-Samsung Gear VR ועוד שלל פתרונות מקצועיים והכל בהתחייבות של שימוש בציודים המתקדמים ביותר שיש לשוק להציע